Příměstský kemp

SK Říčany zve všechny pohybové a sportovní nadšence ve věku 7-12 let na sportovní příměsťák! Tábor je určen jak pro chlapce, tak pro dívky, kteří mají rádi sport a pohyb, nebojí se zkoušet nové věci a mají zájem zažít neopakovatelný týden plný zábavy. Na všechny čeká týden s nabitým programem, v rámci kterého si děti zkusí nejrůznější týmové i individuální sporty (přehazovaná, fotbal, basketbal, volejbal, tenis, vybíjená, stolní tenis, plavání, jízdu na kole, turistiku, tanec, jízdu na koni a další…), absolvují týdenní celotáborovou bojovou hru, zúčastní se soutěží a skupinových her, podniknou dobrodružnou výpravu a celodenní výlet a v neposlední řadě zažijí spoustu zábavy a nezapomenutelných zážitků. Na všechny čeká na konci tábora řádná a zasloužená odměna.

Cena: 2 300 Kč

Cena zahrnuje celodenní stravu (svačinu, oběd, svačinu) a pitný režim, výlety, celotýdenní interaktivní program, bohatě vybavené zázemí sportovního areálu a pedagogický dozor.

Turnus 1: 17. - 21. 7. 2023

Turnus 2: 24. – 28. 7. 2023

Hlavní vedoucí: Barbora Holubářová

Garant projektu: SK Říčany

 

Vyplněné přihlášky zasílejte na email: skricany.tabory@gmail.com

Po obdržení přihlášky Vám zašleme mail s jejím potvrzením a pokyny k platbě. Tu, prosím, následně uhraďte až po obdržení potvrzovacího emailu.

Veškeré doplňující dotazy rádi zodpovíme na výše zmíněném emailu.

Děkujeme a těšíme se na Vás!

*změna programu vyhrazena

 

Přihláška na kemp